logo
Portal for

campus Etterbeek

De dagelijkse werking van de lerarenopleiding (campus Etterbeek).

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 02/614.87.87

Prof. dr. Nadine Engels

Voorzitter

[E] Nadine.Engels@vub.be
[T] +32 2 629 87 60

Prof. dr. Els Consuegra

Ondervoorzitter

[E] els.consuegra@vub.be
[T] 02 614 87 63

Mevr. Veerle Vandromme

Algemeen coördinator

[E] veerle.vandromme@vub.be
[T] 02 614 87 62

Mevr. Jetske Strijbos

Stage- en nascholingscoördinator

[E] Jetske.Strijbos@vub.be
[T] 02 614 87 61

Dhr. Stijn Suply

Studentenadministratie, onderwijsadministratie, roostering en communicatie.

[E] stijn.suply@vub.be
[T] 02 614 87 89

Mevr. Nicole Van Sebroeck

Personeelsadministratie, boekhouding, ondersteuning events en professionaliseringsactiviteiten.

[E] nicole.van.sebroeck@vub.ac.be
[T] 02 614 87 88

campussen Leuven en Diest

De dagelijkse werking van de lerarenopleiding op de campussen Leuven en Diest.

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 0471 76 08 83.

Prof. dr. Inge Placklé

Campuscoördinator Leuven en Diest

[E] Ingeborg.Packlé@vub.be
[T] 0476 96 44 99

  

Mevr. Britt Vanroelen

Onderwijsadministratie, studentenadministratie en roostering.

[E] Britt.Vanroelen@vub.be
[T] 0471 76 08 83

 

campus Anderlecht

Dagelijkse werking van de lerarenopleiding op campus Anderlecht.

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 0471 76 08 63.

Dhr. Wim Keyaerts

Campuscoördinator campus Anderlecht.

[E] Wim.Keyaerts@vub.be
[T] 0476 96 40 66

Mevr. Karin Vanbeneden

Onderwijsadministratie, studentenadministratie personeelsadministratie en roostering.

[E] karin.vanbeneden@vub.be
[T] 0471 76 08 63

Studietrajectbegeleiding lerarenopleiding

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de trajectbegeleiders op de campussen Etterbeek, Anderlecht en Leuven/Diest.

Mevr. Anske Mertens

Studietrajectbegeleiding Etterbeek, Diest en Leuven.
[E] lerarenopleiding@vub.be
[T] 0471 76 09 55

Mevr. Karen Simoens

Studietrajectbegeleiding Etterbeek en Anderlecht
[E] lerarenopleiding@vub.be
[T] 0471 76 10 03

Afspraak maken?


Boek via deze weg jouw digitale afspraak met de trajectbegeleiding.

Klik hier!

Docenten

Onze docenten per studiedomein. Met de Bookings-app is het mogelijk om een gesprek te boeken met de docenten.

Prof. dr. Nadine Engels

Hoogleraar pedagogie en didactiek

[E] Nadine.Engels@vub.be of via Bookings
[T] +32 2 629 87 60

Prof. dr. Els Consuegra

Docent pedagogie en didactiek

[E] els.consuegra@vub.be of via Bookings
[T] 02 614 87 63

Prof. dr. Iris Stiers

Vakdidacticus Exacte Wetenschappen

[E] Iris.Stiers@vub.be
[T] +32-2-6293726

Prof. dr. Bart Windels

Vakdidacticus Wiskunde

[E] bart.windels@vub.be
[T] +32-2-6148775

Prof. dr. Jo Tondeur

Vakdidacticus Psychologie en Pedagogische wetenschappen/Gedragswetenschappen

[E] Jo.Tondeur@vub.be
[T] +32-2-6148778

Prof. dr. Joost Vaesen

Vakdidacticus Cultuur- en Maatschappijwetenschappen/Urban Education

[E] joost.vaesen@vub.be
[T] +32-2-6148780

Prof. dr. Gustaaf Cornelis

Vakdidacticus niet-confessionele zedenleer en filosofie

[E] Gustaaf.Cornelis@vub.be
[T] +32-2-6292592

Prof. dr. Wouter Cools

Vakdidacticus Lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

[E] Wouter.Cools@vub.be of plan een gesprek in Bookings

[T] +32-2-6148774

Prof. dr. Jill Surmont

Vakdidacticus Talen

[E] Jill.Surmont@vub.be
[T] +32-2-6148773

Prof. dr. Inge Placklé

Vakdidacticus PAV

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be
[T] +32-2-6148777

Prof. dr. Tom Kuppens

Vakdidacticus Economie

[E] tom.emile.kuppens@vub.be

Prof. dr. Gil Keppens

Onderwijssociologie en beleid

[E] Gil.Keppens@vub.be
[T] +32-2-6148150

Prof. dr. Gracienne Lauwers

Juridische kaders

[E] Gracienne.Lauwers@vub.be
[T] +32-2-6292544

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Wetenschappen en technologie

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: wiskunde, fysica, biologie, chemie en computerwetenschappen.

Mevr. Céline Gillardin

Biologie

[E] Celine.Gillardin@vub.be

Dhr. David Maquenne

Fysica

[E] David.Maquenne@vub.be
 

Mevr. Anja Decoster

Aardrijkskunde

[E] anja.decoster@vub.be

          

Mevr. Anne Schatteman

Wiskunde

[E] Anne.Schatteman@vub.be

                  

Mevr. Lies Noppen

Biologie en Chemie

[E] Liesbeth.Noppen@vub.be

                 

Dhr. Steven Claes

Informatica

[E] Steven.Claes@vub.be

Vakdidactiek- en stagebeleiding Talen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Nederlands, Frans, Engels, Duits en Spaans.

Dhr. Wouter Gorissen

Nederlands en Nederlands aan anderstaligen (NT2)

[E] Wouter.Gorissen@vub.be

Mevr. Pascale Fierens

Frans

[E] Pascale.Fierens@vub.be

Mevr. Liesbet Notebaert

Spaans

[E] Liesbet.Notebaert@vub.be

 

                

Dhr. Mathias Verdoodt

Duits

[E] Matthias.Verdoodt@vub.be

              

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Economie, Gedrags-, Cultuur- en Maatschappijwetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Economie, recht, gedrags- en cultuurwetenschappen, geschiedenis, kunstwetenschappen en erfgoedstudies, NCZ en filosofie.

Dhr. Maarten Toeback

Economie

[E] Maarten.Toeback@vub.be

             

Dhr. Jef Carlier

Gedragswetenschappen/Psychologie en pedagogische wetenschappen

[E] Jef.Carlier@vub.be

            

Mevr. Iris Gysels

Geschiedenis, cultuur- en maatschappijwetenschappen

[E] Iris.Gysels@vub.be

           

Mevr. Marie-Do Bekaert

Kunstwetenschappen en erfgoedstudies

[E] Marie-Do.Bekaert@vub.be

         

Mevr. Marijke Van Vlasselaer

NCZ en filosofie

[E] Marijke.Van.Vlasselaer@vub.be

        

Dhr. Djiwo Weenas

Maatschappijwetenschappen en cultuurwetenschappen

[E] Djiwo.Weenas@vub.be

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

Mevr. Ariane Caplin

Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

[E] Ariane.Caplin@vub.be
[T] 0476 43 43 95

       

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Gezondheidswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage gezondheidswetenschappen: medische wetenschappen, farmaceutische wetenschappen en verpleegwetenschappen.

      

Mevr. Gerlinde De Clercq

Gezondheidswetenschappen

[E] Gerlinde.De.Clercq@vub.be

     

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: overige vakken

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: ICT en innovatie, Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

    

Mevr. Jelle Van Herreweghe

Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

[E] Jelle.Van.Herreweghe@vub.be

   

Dhr. Andy Thys

Onderwijsinnovatie en technologie

[E] Andy.Thys@vub.be

  

CAMPUS ETTERBEEK

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Etterbeek.

                 

Tim De Smet

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Tim.De.Smet@vub.be

               

Inge Bogaert

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Inge.Bogaert@vub.be of via Bookings

               

Vicky Willegems

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Vicky.Willegems@vub.be

             

Mevr. Esther Gheyssens

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Esther.Gheyssens@vub.be

CAMPUS LEUVEN/DIEST

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campussen Leuven en Diest.

            

Prof. dr. Inge Placklé

Coördinator Campussen Diest en Leuven
Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be

                  

Mevr. Lies Vanerum

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Lies.Vanerum@vub.be

           

Dhr. Andy Thys

Urban Education

[E] Andy.Thys@vub.be

          

Dhr. Willy Poppelmonde

Beroepspraktijk

[E] willy.poppelmonde@deoranjerie.be

         

Mevr. Nathalie Michalek

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Nathalie.Michalek@vub.be

        

Mevr. Els Govaerts

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Els.Govaerts@vub.be

CAMPUS ANDERLECHT

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Anderlecht.

    

Dhr. Wim Keyaerts

Coördinator Campus Anderlecht
Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Wim.Keyaerts@vub.be

   

Dhr. Yves Blieck

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Yves.Blieck@vub.be

  

Mevr. Nienke Verwijs

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Nienke.Verwijs@vub.be

Studenteninfo Educatieve Master


Terug naar studenteninfo Educatieve Master

Studenteninfo Educatieve-master