logo
Portal for

campus Etterbeek

De dagelijkse werking van de lerarenopleiding (campus Etterbeek).

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 02/614.87.87

Prof. dr. Nadine Engels

Voorzitter

[E] Nadine.Engels@vub.be
[T] +32 2 629 87 60

Prof. dr. Els Consuegra

Ondervoorzitter

[E] els.consuegra@vub.be
[T] 02 614 87 63

Mevr. Veerle Vandromme

Algemeen coördinator

[E] veerle.vandromme@vub.be
[T] 02 614 87 62

Mevr. Jetske Strijbos

Stage- en nascholingscoördinator

[E] Jetske.Strijbos@vub.be
[T] 02 614 87 61

Dhr. Stijn Suply

Studentenadministratie, onderwijsadministratie, roostering en communicatie.

[E] stijn.suply@vub.be
[T] 02 614 87 89

Mevr. Nicole Van Sebroeck

Personeelsadministratie, boekhouding, ondersteuning events en professionaliseringsactiviteiten.

[E] nicole.van.sebroeck@vub.ac.be
[T] 02 614 87 88

campussen Leuven en Diest

De dagelijkse werking van de lerarenopleiding op de campussen Leuven en Diest.

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 0471 76 08 83.

Prof. dr. Inge Placklé

Campuscoördinator Leuven en Diest

[E] Ingeborg.Packlé@vub.be
[T] 0476 96 44 99

  

Mevr. Britt Vanroelen

Onderwijsadministratie, studentenadministratie en roostering.

[E] Britt.vanroelen@vub.be
[T] 0471 76 08 83

 

campus Anderlecht

Dagelijkse werking van de lerarenopleiding op campus Anderlecht.

Contacteer ons via lerarenopleiding@vub.be of 0471 76 08 63.

Dhr. Wim Keyaerts

Campuscoördinator campus Anderlecht.

[E] Wim.Keyaerts@vub.be
[T] 0476 96 40 66

Mevr. Karin Vanbeneden

Onderwijsadministratie, studentenadministratie personeelsadministratie en roostering.

[E] karin.vanbeneden@vub.be
[T] 0471 76 08 63

Studietrajectbegeleiding lerarenopleiding

Mevr. Anske Mertens
Studietrajectbegeleiding Etterbeek, Diest en Leuven.
[E] anske.mertens@vub.be
[T] 0471 76 09 55

 

Mevr. Ellen De Troyer
Studietrajectbegeleiding Etterbeek en Anderlecht
[E] ellen.de.troyer@vub.be
[T] 0471 76 10 03

Afspraak maken?


Boek via deze weg jouw digitale afspraak met de trajectbegeleiding.

Klik hier!

Docenten

Onze docenten per studiedomein.

Prof. dr. Nadine Engels

Hoogleraar pedagogie en didactiek

[E] Nadine.Engels@vub.be
[T] +32 2 629 87 60

Prof. dr. Els Consuegra

Docent pedagogie en didactiek

[E] els.consuegra@vub.be
[T] 02 614 87 63

Prof. dr. Iris Stiers

Vakdidacticus Exacte Wetenschappen

[E] Iris.Stiers@vub.be
[T] +32-2-6293726

Prof. dr. Bart Windels

Vakdidacticus Wiskunde

[E] bart.windels@vub.be
[T] +32-2-6148775

Prof. dr. Jo Tondeur

Vakdidacticus Psychologie en Pedagogische wetenschappen/Gedragswetenschappen

[E] Jo.Tondeur@vub.be
[T] +32-2-6148778

Prof. dr. Joost Vaesen

Vakdidacticus Cultuur- en Maatschappijwetenschappen/Urban Education

[E] joost.vaesen@vub.be
[T] +32-2-6148780

Prof. dr. Gustaaf Cornelis

Vakdidacticus niet-confessionele zedenleer en filosofie

[E] Gustaaf.Cornelis@vub.be
[T] +32-2-6292592

Prof. dr. Wouter Cools

Vakdidacticus Lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

[E] Wouter.Cools@vub.be
[T] +32-2-6148774

Prof. dr. Jill Surmont

Vakdidacticus Talen

[E] Jill.Surmont@vub.be
[T] +32-2-6148773

Prof. dr. Inge Placklé

Vakdidacticus PAV

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be
[T] +32-2-6148777

Prof. dr. Tom Kuppens

Vakdidacticus Economie

[E] tom.emile.kuppens@vub.be

Prof. dr. Koen Pelleriaux

Onderwijssociologie en beleid

[E] Koen.Pelleriaux@vub.be
[T] +32-2-6148150

Prof. dr. Gracienne Lauwers

Juridische kaders

[E] Gracienne.Lauwers@vub.be
[T] +32-2-6292544

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Wetenschappen en technologie

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: wiskunde, fysica, biologie, chemie en computerwetenschappen.

Dhr. David Maquenne

Fysica

[E] David.Maquenne@vub.be
 

Mevr. Anja Decoster

Aardrijkskunde

[E] anja.decoster@vub.be

          

Mevr. Anne Schatteman

Wiskunde

[E] Anne.Schatteman@vub.be

                  

Mevr. Lies Noppen

Biologie en Chemie

[E] Liesbeth.Noppen@vub.be

                 

Dhr. Steven Claes

Informatica

[E] Steven.Claes@vub.be

Vakdidactiek- en stagebeleiding Talen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Nederlands, Frans, Engels, Duits en Spaans.

Dhr. Dario Rens

Nederlands en Nederlands aan anderstaligen (NT2)

[E] Dario.Rens@vub.be

Mevr. Pascale Fierens

Frans

[E] Pascale.Fierens@vub.be

Mevr. Liesbet Notebaert

Spaans

[E] Liesbet.Notebaert@vub.be

 

                

Mevr. Maggy Brusselmans

Engels

[E] Maggy.Brusselmans@vub.be

               

Dhr. Mathias Verdoodt

Duits

[E] Matthias.Verdoodt@vub.be

              

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Gedrags-, Cultuur- en Maatschappijwetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Economie, recht, gedrags- en cultuurwetenschappen, geschiedenis, kunstwetenschappen en erfgoedstudies, NCZ en filosofie.

Dhr. Wim Keyaerts

Economie en recht

[E] Wim.Keyaerts@vub.be

             

Dhr. Jef Carlier

Gedragswetenschappen/Psychologie en pedagogische wetenschappen

[E] Jef.Carlier@vub.be

            

Mevr. Iris Gysels

Geschiedenis, cultuur- en maatschappijwetenschappen

[E] Iris.Gysels@vub.be

           

Mevr. Marie-Do Bekaert

Kunstwetenschappen en erfgoedstudies

[E] Marie-Do.Bekaert@vub.be

         

Dhr. Jo Dirix

NCZ en filosofie

[E] Jo.dirix@vub.be

        

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

Mevr. Ariane Caplin

Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

[E] Ariane.Caplin@vub.be
[T] 0476 43 43 95

       

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Gezondheidswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage gezondheidswetenschappen: medische wetenschappen, farmaceutische wetenschappen en verpleegwetenschappen.

      

Mevr. Gerlinde De Clercq

Gezondheidswetenschappen

[E] Gerlinde.De.Clercq@vub.be

     

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: overige vakken

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: ICT en innovatie, Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

    

Mevr. Jelle Van Herreweghe

Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

[E] Jelle.Van.Herreweghe@vub.be

   

Dhr. Andy Thys

Onderwijsinnovatie en technologie

[E] Andy.Thys@vub.be

  

CAMPUS ETTERBEEK

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Etterbeek.

                 

Heidi Depraetere

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Heidi.Depraetere@vub.be

               

Inge Bogaert

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Inge.Bogaert@vub.be

               

Maggy Brusselmans

LIO-begeleider

[E] Maggy.Brusselmans@vub.be

              

Vicky Willegems

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Vicky.Willegems@vub.be

             

Mevr. Esther Gheyssens

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Esther.Gheyssens@vub.be

CAMPUS LEUVEN/DIEST

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campussen Leuven en Diest.

            

Prof. dr. Inge Placklé

Coördinator Campussen Diest en Leuven
Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be

                  

Mevr. Lies Vanerum

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Lies.Vanerum@vub.be

           

Dhr. Andy Thys

Urban Education

[E] Andy.Thys@vub.be

          

Dhr. Willy Poppelmonde

Beroepspraktijk

[E] willy.poppelmonde@deoranjerie.be

         

Mevr. Katrien Van Roelen

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Katrien.Van.Roelen@vub.be

        

Mevr. Els Govaerts

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Els.Govaerts@vub.be

CAMPUS ANDERLECHT

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Anderlecht.

    

Dhr. Wim Keyaerts

Coördinator Campus Anderlecht
Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Wim.Keyaerts@vub.be

   

Mevr. Ariadne Warmoes

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Ariadne.Warmoes@vub.be

  

Mevr. Nienke Verwijs

Pedagogie, Didactiek, ROH, Beroepspraktijk

[E] Nienke.Verwijs@vub.be

Studenteninfo Educatieve Master


Terug naar studenteninfo Educatieve Master

Studenteninfo Educatieve-master