logo
Portal for

campus Etterbeek

De dagelijkse werking van de lerarenopleiding (campus Etterbeek).

Prof. dr. Nadine Engels

Departementsvoorzitter

[E] Nadine.Engels@vub.be
[T] +32 2 629 87 60

Prof. dr. Els Consuegra

Ondervoorzitter

[E] els.consuegra@vub.be
[T] +32-2-6148763

Mevr. Veerle Vandromme

Algemeen coördinator

[E] veerle.vandromme@vub.be
[T] 02 614 87 62

Mevr. Jetske Strijbos

Stage- en nascholingscoördinator

[E] Jetske.Strijbos@vub.be
[T] +32-2-6148761

Dhr. Stijn Suply

Secretariaatsmedewerker

[E] ssuply@vub.be
[T] 02 614 87 89

Mevr. Nicole Van Sebroeck

Secretariaatsmedewerker

[E] nicole.van.sebroeck@vub.ac.be
[T] 02 614 87 88

campus Leuven/Diest

De departementsmedewerkers behartigen de dagelijkse werking van de lerarenopleiding (campus Leuven/Diest).

Mevr. Lies Vanerum

Dagelijkse werking campus Leuven/Diest

[E] Lies.Vanerum@vub.be

Mevr. Britt Vanroelen

Administratie campus Leuven/Diest

[E] Britt.vanroelen@vub.be

[T] 0471/76.08.83

 

campus Anderlecht

De departementsmedewerkers behartigen de dagelijkse werking van de lerarenopleiding (campus Anderlecht).

Dhr. Wim Keyaerts

Dagelijkse werking campus Anderlecht

[E] Wim.Keyaerts@vub.be

Mevr. Karin Vanbeneden

Administratie campus Anderlecht

[E] karin.vanbeneden@vub.be
[T] 0471 76 08 63

Studietrajectbegeleiding lerarenopleiding


Je kan meer info vinden of een afspraak maken via onderstaande link.

Klik hier!

Docenten

De didactische specialisten per studiedomein

Prof. dr. Iris Stiers

Vakdidacticus Exacte Wetenschappen

[E] Iris.Stiers@vub.be
[T] +32-2-6293726

Prof. dr. Bart Windels

Vakdidacticus Wiskunde

[E] bart.windels@vub.be
[T] +32-2-6148775

Prof. dr. Jo Tondeur

Vakdidacticus Psychologie en Pedagogische wetenschappen/Gedragswetenschappen

[E] Jo.Tondeur@vub.be
[T] +32-2-6148778

Prof. dr. Joost Vaesen

Vakdidacticus Cultuur- en Maatschappijwetenschappen/Urban Education

[E] joost.vaesen@vub.be
[T] +32-2-6148780

Prof. dr. Gustaaf Cornelis

Vakdidacticus niet-confessionele zedenleer en filosofie

[E] Gustaaf.Cornelis@vub.be
[T] +32-2-6292592

Prof. dr. Wouter Cools

Vakdidacticus Lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

[E] Wouter.Cools@vub.be
[T] +32-2-6148774

Prof. dr. Jill Surmont

Vakdidacticus Talen

[E] Jill.Surmont@vub.be
[T] +32-2-6148773

Prof. dr. Inge Placklé

Vakdidacticus PAV

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be
[T] +32-2-6148777

Prof. dr. Tom Kuppens

Vakdidacticus Economie

[E] tom.kuppens@uhasselt.be

Prof. dr. Koen Pelleriaux

Onderwijssociologie en beleid

[E] Koen.Pelleriaux@vub.be
[T] +32-2-6148150

Prof. dr. Gracienne Lauwers

Juridische kaders

[E] Gracienne.Lauwers@vub.be
[T] +32-2-6292544

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Wetenschappen en technologie

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: wiskunde, fysica, biologie, chemie en computerwetenschappen.

Dhr. David Maquenne

Fysica

[E] David.Maquenne@vub.be
[Afspraak maken]

Mevr. Anja Decoster

Aardrijkskunde

[E] anja.decoster@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/anja-decoster/

Mevr. Anne Schatteman

Wiskunde

[E] schatteman.anne@gmail.com
[Afspraak maken] https://calendly.com/schatteman-anne

Mevr. Linde Moriau

Biologie/Chemie

[E] Linde.Moriau@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/linde-moriau/

Dhr. Steven Claes

Informatica

[E] Steven.Claes@vub.be

Vakdidactiek- en stagebeleiding Talen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Nederlands, Frans, Engels, Duits en Spaans.

Dhr. Dario Rens

Nederlands en Nederlands aan anderstaligen (NT2)

[E] Dario.Rens@vub.be

Mevr. Pascale Fierens

Frans

[E] pascale_fierens@hotmail.com

Mevr. Gemma Rovira Gili

Spaans

[E] Gemma.Rovira.Gili@vub.be

Mevr. Maggy Brusselmans

Engels

[E] Maggy.Brusselmans@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/maggy-brusselmans

Mevr. Lesley Penné

Duits

[E] Lesley.Penne@vub.be

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Gedrags-, Cultuur- en Maatschappijwetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: Economie, recht, gedrags- en cultuurwetenschappen, geschiedenis, kunstwetenschappen en erfgoedstudies, NCZ en filosofie.

Dhr. Wim Keyaerts

Economie en recht

[E] Wim.Keyaerts@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/wim-keyaerts

Dhr. Jef Carlier

Gedragswetenschappen/Psychologie en pedagogische wetenschappen

[E]
[Afspraak maken] https://calendly.com/intakegesprekkenkefcarlier/15min

Mevr. Iris Gysels

Geschiedenis/Cultuur- en maatschappijwetenschappen

[E] Iris.Gysels@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/iris-gysels/intakegesprek-cultuur-maatschappijwetenschappen

Mevr. Marie-Do Bekaert

Kunstwetenschappen en erfgoedstudies

[E]
[Afspraak maken] https://calendly.com/mariedobekaert

Dhr. Jo Dirix

NCZ en filosofie

[E] Jo.dirix@vub.ac.be

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

Mevr. Ariane Caplin

Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen

[E] Ariane.Caplin@vub.be
[T] 0476 43 43 95
[Afspraak maken] https://calendly.com/ariane-caplin

Vakdidactiek- en stagebegeleiders Gezondheidswetenschappen

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage gezondheidswetenschappen: medische wetenschappen, farmaceutische wetenschappen en verpleegwetenschappen.

Mevr. Katrien Cuyvers

Gezondheidswetenschappen

[E] Katrien.Cuyvers@uantwerpen.be
[Afspraak maken]

Vakdidactiek- en stagebegeleiding: overige vakken

Vakdidactische begeleiding en beoordeling van de stage: ICT en innovatie, Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

Mevr. Inge Placklé

Project Algemene Vakken in het Beroeps Secundair Onderwijs

[E] Ingeborg.Plackle@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/iplackle

Dhr. Bram Pynoo

ICT en innovatie

[E] Bram.Pynoo@vub.be

CAMPUS ETTERBEEK

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Etterbeek.

Heidi Depraetere

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Heidi.Depraetere@vub.be

Inge Bogaert

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Inge.Bogaert@vub.be

Peter Deriemaeker

LIO Etterbeek

[E] peter.deriemaeker@vub.be

Vicky Willegems

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Vicky.Willegems@vub.be

CAMPUS LEUVEN/DIEST

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Leuven en Diest.

Lies Vanerum

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Diest voor cursisten op lesdag: Donderdag
Contactpersoon in Leuven voor cursisten op lesdag: Maandag

[E] Lies.Vanerum@vub.be

Andy Thys

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Leuven voor cursisten op lesdag: Dinsdag

[E] Andy.Thys@vub.be

Willy Poppelmonde

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Leuven voor cursisten op lesdag: Donderdag (uitdovend traject SLO)

[E] willy.poppelmonde@deoranjerie.be

Wim Camps

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] wim.camps@deoranjerie.be

Karen De Baere

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Diest voor cursisten op lesdag: Maandag (uitdovend traject SLO)

[E] Karen.De.Baere@vub.be

Katrien Van Roelen

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Diest voor cursisten op lesdag: Dinsdag

[E] Katrien.Van.Roelen@vub.be

Yves Blieck

Pedagogie, Didactiek en ROH
Contactpersoon in Diest voor cursisten op lesdag: Maandag (uitdovend traject SLO)
Contactpersoon in Leuven voor cursisten op lesdag: Woensdag

[E] Yves.Blieck@vub.be

CAMPUS ANDERLECHT

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van de onderwijsleerbegeleiders op campus Anderlecht.

Wim Keyaerts

Pedagogie, Didactiek en ROH

[E] Wim.Keyaerts@vub.be

Ariadne Warmoes

Pedagogiek, Didactiek en ROH

[E] Ariadne.Warmoes@vub.be
[Afspraak maken] https://calendly.com/ariadne-warmoes/intakegesprek

Studenteninfo Educatieve Master


Terug naar studenteninfo Educatieve Master

Studenteninfo Educatieve-master